Szkolenie Aquacycling Team Master Regular

 

Szkolenie Aquacycling Team Master™ Regular / #ATMR

 

Całodniowe szkolenie Aquacycling Team Master™ Regular to możliwość zdobycia profesjonalnych umiejętności prowadzenia zajęć z wykorzystaniem aquabike`ów oraz wiedzy umożliwiającej tworzenie własnych makro cykli treningowych na rowerach w wodzie już podczas jednego spotkania.

Szkolenie obejmuje 3 podstawowe programy treningowe Aquacycling: EasyHarmony, Great Harmony oraz AdvanceHarmony. Wszystkie trzy programy tworzą roczny cykl treningowy mający na celu poprawę wydolności i wytrzymałości fizycznej oraz wysmuklenie sylwetki ćwiczących. Uczestnik który ukończy szkolenie ATMR™ będzie posiadał umiejętności umożliwiające cykliczne prowadzenie zajęć na trzech poziomach zaawansowania.

 

EasyHarmony

Czas trwania: 45min

Jest to trening o małej intensywności. Ćwiczenia mają charakter relaksacyjny po dużych wysiłkach oraz  pełnią rolę ćwiczeń dla początkujących. Charakteryzuje się najwyższym współczynnikiem spalania tkanki tłuszczowej oraz rewelacyjnymi wynikami w walce z cellulitem. Program Aquacycling przeznaczony dla osób początkujących.

 

GreatHarmony

Czas trwania: 45min

Dość wysoka intensywność treningu. Skupia większą uwagę na pracy mięśni nóg. Ma rewelacyjne wyniki w spalaniu tkanki tłuszczowej. Jednostajna wysoka intensywność treningu służy poprawie wydolności fizycznej oraz dokrwieniu wszystkich partii ciała. Program Aquacycling przeznaczony dla osób średnio - zaawansowanych.

 

AdvanceHarmony

Czas trwania: 45min

Bardzo wysoka intensywność ćwiczeń. Trening powoduje znaczne zwiększenie wydolności i kondycji oraz wzmocnienie układu krążenia uczestnika. Występuje dość duży współczynnik spalania tkanki tłuszczowej. Między technikami zaawansowanymi występują techniki CoolDown, które umożliwiają odpoczynek pomiędzy cyklicznymi powtórzeniami o dużej intensywności. CoolDown to ćwiczenia oddechowe, usprawniające i rozciągające. Program Aquacycling przeznaczony dla osób zaawansowanych.

 

Program szkolenia:

 

Część I - ogólna (teoria) 

Metodyka i teoria treningu Aquacycling

Czas trwania ok. 90 min.

 

Część II - specjalistyczna (teoria i praktyka) 

Specyfikacja programów treningowych HLC Aquacycling

Czas trwania ok. 400 min.

 

Część III - specjalistyczna (teoria i praktyka) 

Zaliczenie z teorii i praktyki prowadzenia zajęć na rowerach aquabike

Czas trwania ok. 90 min.

 

 

Część ogólna

W części ogólnej uczestnik zdobędzie lub utrwali wiedzę niezbędną do prawidłowego prowadzenia zajęć na aquabike`ach, z zakresu m.in. anatomii, teorii i fizjologii treningu, podstaw motywacji oraz pracy trenera w zajęciach z grupą i muzyką.

 

Część specjalistyczna

Część specjalistyczna poświęcona jest w pełni programom treningowym Aquacycling oraz ich analizie na tle oddziaływania na organizm ćwiczącego, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń oraz eliminacji błędów.

 

Część praktyczna

Podczas części praktycznej uczestnicy biorą udział w warsztatach na pływalni podczas których pracują nad opanowaniem technik Aquacycling oraz uczą się sposobów prezentacji. W tej części szkoleniowcy zwracają szczególną uwagę na terminologię i warsztat pracy trenera.

 

Platforma szkoleniowa online

Uczestnicy szkolenia otrzymują dodatkowo bezpłatny dostęp online do Platformy Szkoleniowej Aquacycling Team Master na okres 6 miesięcy, dzięki czemu w każdym momencie mają dostęp do skryptów szkoleniowych, filmów instruktażowych oraz materiałów pomocniczych Aquacycling.

 

Certyfikat

Każdy uczestnik który ukończy szkolenie z wynikiem pozytywnym otrzymuje certyfikat Aquacycling Team Master, który świadczący o zdobyciu najlepszych praktyk Aquacycling i uprawnia do korzystania z autorskich programów treningowych HLC. Certyfikat otrzymują również obiekty które zleciły szkolenie swoich pracowników.

 

 

 Terminarz szkoleń Aquacycling Team Master™:

 

Szkolenie Termin Miasto Obiekt Prowadzący Dokumenty do pobrania

     ...aktualizacja w toku...

 

 

 

 

 

 

Sprawdź w powyższej tabeli kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe szkolenie Aquacycling Team Master. W okresie aktywnej rejestracji przy interesującym Cię terminie, znajdziesz link do formularza rejestracyjnego oraz umowy.