Ekologiczna alternatywa dla piasku i soli

Koniec problemu z zamarzniętymi powierzchniami !

Bezpieczny dla środowiska  ● Nie pozostawia śladów  ● Nie niszczy butów

Do wszystkich powierzchni  ● Łatwy w zastosowaniu  ● Duża wydajność

 

Długotrwała ochrona w temperaturze do -50°C

Preparat EIS - TIGER w postaci trwałych aktywnych granulek, przeznaczony jest do usuwania ubitego śniegu i lodu w temperaturze do -50°C Preparat utrzymuje rozmrożoną powierzchnię bez tworzenia się szronu przez okres do 3 dni od chwili posypania jej granulatem EIS - TIGER ( zależnie od intensywności opadów )

 

Środek przyjazny dla środowiska

Ze względu na całkowitą rozpuszczalność w wodzie preparat EIS - TIGER jest przyjazny dla środowiska, podłoży piaskowych jak i materiałów granulowanych. Dzięki temu nie kumuluje się w gruntach uprawnych. EIS - TIGER zaliczany jest do pierwszej grupy w niemieckiej klasyfikacji bezpieczeństwa wodnego. Ponadto produkt nie zawiera kwasu moczowego i jest bezpieczny dla procesu wegetacji roślin w porównaniu do innych, konwencjonalnych materiałów.

 

Łatwy w stosowaniu na różnych powierzchniach

Preparat EIS - TIGER można stosować na posadzkach lub na podłogach pokrytych wykładzinami syntetycznymi. Nie wykazuje również żadnych ujemnych efektów na betonie o grubości min. 2 cm od zbrojenia stalowego.

 

Silna adhezja

Preparat EIS - TIGER można stosować na nawierzchniach drogowych i jezdniach jak również na rampach o nachyleniu do 45°. Produkt zapewnia maksymalne przyleganiena zboczach.

 

Ochrona przed korozją i kwaśnym deszczem

Dzięki swej alkaliczności preparat wydajnie zapobiega skutkom kwaśnych deszczy i nie powoduje korozji metali.

 

Odporny na wilgoć

Preparat EIS - TIGER może być użyty do wysuszania zawilgoconych pomieszczeń dzięki swoim właściwościom aktywnym powodującym usuwanie wilgoci z powietrza.

 

Stosowanie preparatu EIS - TIGER

Zaleca się powierzchniowe stosowanie preparatu. Skuteczność działania zależy od temperatury otoczenia oraz grubości warstwy lodu lub śniegu. W przypadku oblodzenia należy stosować w ilości ok. 30 - 100 g / m²

 

Opakowania / cennik :

Opakowanie 10 kg – 78,00 PLN + VAT

Opakowanie 25 kg – 182,00 PLN + VAT

Dostawa (paczka do 30kg) - 15,00 PLN + VAT

Zamówienia:

+48 500 422 282

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dostawa - max. 2 dni robocze!